Elektrinis automobilis Porsche Spyder RS 718 MP4 raudonas
Kód: R-PA.DK-P718.MP4.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Porsche Spyder RS 718 turi du variklius su bendra galia 90W ir bateriją su talpa 12V 7Ah. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir sėdynė, aptraukta ekologiška oda. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, MP4, USB, AUX, Bluetooth ir Radiju. Maksimalus automobilio svoris yra 30 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą ir atsidarančias duris.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuriuo galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2x45W
- Galia: 90W
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 14,5 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės savybės:
- Atidaromos durys
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Saugos diržai
- Muzikos pultas su USB, MP3, AUX, Bluetooth ir radiju
- MP4 skydelis
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Variklio užvedimo garsas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- 2x priekiniai ir 2x galiniai amortizatoriai
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 108 x 66 x 44 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 35 x 20 x 26 cm
- Ratai: 22 x 8 cm
- Pakuotė: 110 x 56,5 x 29,5 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864946819 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Porsche |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| MP4: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 110 x 56,5 x 29,5 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Sėdynės plotis: | 35 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 44 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
