Elektrinis automobilis Mercedes G63 4x4 raudonas
Kód: R-PA.G63.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Mercedes Benz G63 atvyksta ant šešių ratų ir turi keturis elektrinius variklius su galia 35W, todėl įveiksite lengvus kalnus ir neasfaltuotą paviršių. Vaikas sėdės patogiai formuotoje ekologiškos odos sėdynėje, o kelionę apšvies LED žibintai. Važinėjimą tikrai pagyvins garso efektai, galite naudoti USB, SD kortelės arba MP3 įėjimą.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį pultą, kuris veikia dažniu 2,4 GHz. Pulte galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo automobilį. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 10Ah
- Galia: 140W
- Krovumas: 25 kg
- Ratų skaičius: 6
- Vilkimas: 4x4
- Automobilio matmenys: 116 x 66 x 54 cm
- Sėdynės matmenys: 36 x 21 x 28 cm
- Bagažo matmenys: 41 x 12 x 15 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 17 cm
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4GHz
Savybės:
- signalas
- Kufras
- Durų atidarymas
- 3 taškų saugos diržai
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Muzikos pultas su MP3, USB ir SD kortele
- Priekinis LED apšvietimas
- Galinių smūgio amortizatorių
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.G63.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Modelis: | BOX 3 |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 116 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 16 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 120 x 60 x 35 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 54 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
