Elektrinis automobilis Mercedes-Benz SL65 S LCD lakuotas raudonas
Kód: L-4267Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes-Benz yra tinkamo dydžio vairuotojams nuo 1,5 iki 3 metų. Vaikas sėdės patogioje ekologinėje sėdynėje su saugos diržais. Važinėjimą tikrai pagyvins muzika, kurią galima paleisti naudojant muzikos panelį su MP3, USB, SD įėjimais ir Bluetooth arba jutikliniu LCD MP4 paneliu.
Vaikui leidžiama visiškai savarankiškai valdyti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais, skirtais keisti važiavimo kryptį, ir saugos mygtuku STOP, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 108 x 63 x 46 cm
- greitis 3-5 km/h
- transporto priemonės svoris 14 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą
- automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Ekologinės odos sėdynė
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- 3 pakopų greičio reguliavimas
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, MP4, USB
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625581721 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | LCD, Dálkové ovládání, MP3, MP4 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 6 - 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 110 x 57 x 29 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 63 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 46 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
