Elektrinis automobilis Mercedes AMG G63 BBH-0003 raudonas
Kód: L-25077Související produkty
Detailní popis produktu
Pristatome Jums galingą vaikų automobilį su įkrovimo galimybe. Automobilis skirtas 1 vaikui. Produktas pagamintas iš kietos plastiko, todėl yra labai kokybiškas. Jis turi garso ir šviesos efektus. Kita privalumas yra atidarytinos durys. Įkrovimo laikas yra 8–10 valandų.
Teisingai naudojama baterija po išsikrovimo neturėtų būti laikoma ilgiau nei 24 valandas, nes jos tarnavimo laikas gali žymiai sutrumpėti. Tinkama amžiaus grupė nuo 3 metų.
SPECIFIKACIJA:
- 2x 25W variklis
- Baterija 12V/4,5Ah
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- saugumo sustabdymo mygtukas
- EVA ratai
- Galiniai amortizatoriai
- Priekiniai / galiniai pavaros
- LED žibintai priekiniai
- AUDIO panelis: MP3, USB, AUX, SD kortelė
- Išankstiniai melodijos
- Garso mygtukai ant vairo
- Įkrovimo indikatorius
- Sėdynė iš EKO odos
- Penkių taškų saugos diržas
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis 107 cm x 70 cm x 57 cm
- Svoris 15 kg
- Pakuotės matmenys 105 cm x 55 cm x 33 cm
- Svoris su pakuote 17 kg
- Maksimalus svoris 25 kg
- Kėbulo aukštis 13 cm
- Ratai 24 cm x 8 cm
- Sėdynė 32 cm x 19 cm x 29 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991061366 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | BOX 3 |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Įranga: | nuotolinis valdymas, MP3, 4x4 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 120 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 20kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Rozměry balení: | 105 cm x 55 cm x 33 cm |
| SD kortelė: | Taip |
| Plotis: | 67 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 75 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Sėdynė: | 32 cm x 19 cm x 29 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
