Elektrinis automobilis Maserati Ghibli baltas
Kód: R-PA.SL631.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis Maserati Ghibli yra aprūpintas dviem 12V varikliais, kurių sukimosi greitis yra 16 000 apsisukimų per minutę, ir 12V 7Ah talpos baterija. Automobilis turi priekinę ir galinę LED žibintus. Transporto priemonė turi muzikos panelę, kuri turi MP3, SD kortelės, AUX, USB ir iš anksto įrašytas melodijas. Ant vairo yra signalizacija.
Naudojant nuotolinio valdymo pultą, kuris veikia 2,4GHz dažniu, galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Automobilis turi juodą ekologiškos odos sėdynę ir saugos diržus, kurie užtikrina saugų važiavimą. Maksimalus automobilio svoris yra 35 kg. Transporto priemonė turi atidaromus duris.
Techniniai parametrai:
- Galia: 2x12V 16 000 RPM
- Baterija: 12V 7Ah
- Automobilio ilgis: 111 cm
- Automobilio plotis: 70 cm
- Automobilio aukštis: 47 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 8 cm
- Ratų skersmuo: 22 cm
- Ratų plotis: 8 cm
- Sėdynės matmenys: 33 x 20 x 26 cm
- Pakuotė: 113,5 x 58 x 47 cm
- Pakuotės svoris: 17 kg
- Maksimalus svoris: 35 kg
- Pakuotės matmenys: 113,5 x 58 x 34 cm
Savybės:
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Atidaromos durys
- Putų Eva ratai
- Saugos diržai
- Galinių smūgio amortizatorių
- nuotolinis valdymas
- Muzikos pultas: MP3, SD kortelės įvestis, AUX, USB ir įrašytos melodijos
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SL631.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Maserati |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 111 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 113,5 x 58 x 34 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 70 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 47 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
