Elektrinis automobilis Land Rover Discovery raudonas
Kód: R-PA.BDM0927.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas licencijuotas elektrinis automobilis Land Rover Discovery atvyksta ant minkštų putų Eva ratų, kurie yra tylūs ir pritaikyti įvairiems reljefo tipams. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje ekologiškos odos sėdynėje su saugos diržais. Transporto priemonės apkrova yra iki 30 kg.
Įrangą sudaro FM radijas ir muzikos pultas su įėjimais MP3, USB ir AUX. Land Rover taip pat turi iš anksto įrašytas melodijas.
Valdymas yra labai paprastas - tereikia paspausti akseleratorių ir automobilis sklandžiai pajudės. Nusiėmus koją nuo pedalo, jis automatiškai sustos. Važiuoti gali reguliuoti tėvai naudodamiesi nuotoliniu pultu, o pavojui kilus, jie gali paspausti saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdys automobilį ir išjungt visus jo funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x25W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Ratų skersmuo 23 cm
- Ratų plotis 8 cm
- 2 greičiai
- Transporto priemonės ilgis 101 cm
- Transporto priemonės plotis 67 cm
- Transporto priemonės aukštis 54 cm
- Transporto priemonės svoris 17,6 kg
- Sėdynė 32 x 19 x 22 cm
- maksimalus svoris 30 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- priekiniai LED žibintai
- FM radijas
- MP3, USB, AUX įvestis
- iš anksto įkeltos melodijos
- Mygtukai ant vairo su melodijomis
- baterijos įkrovimo indikatorius
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.BDM0927.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Land Rover |
| variklis: | 2x25W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 101 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 18 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 106 x 57 x 32 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 67 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 50W |
| Aukštis: | 54 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
