Elektrinis automobilis Lamborghini Urus baltas
Kód: L-5180Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Lamborghini Urus turi du variklius po 45W, tai reiškia, kad automobilis turi 2x2 pavarą. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir ekologiškos odos sėdynė. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB ir FM radiju. Automobilio keliamasis svoris yra 30 kg. Automobilis turi priekinį LED apšvietimą ir atsidarančias duris.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Akumuliatorius: 12V 4,5Ah
- Variklio galia: 2x45W
- Pavarų dėžė: automatinė - 3 greičiai
- Automobilio matmenys: 105 x 65 x 52 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
- Važiuojamoji trukmė: 1 valanda - priklauso nuo apkrovos ir reljefo tipo
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Stabdys: Saugumo mygtukas STOP nuotoliniame valdyme, Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Automobilio svoris: 13,5 kg
SPECIFIKACIJA:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Ekologinės odos sėdynė
- Putų Eva ratai
- Priekinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su MP3, USB ir radiju
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275990154 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Modelis: | Lamborghini Urus |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 105 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 13,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 110 x 56 x 33 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 2 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 52 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
