Elektrinis automobilis FT-938 4x4 rožinis
Kód: L-15559Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis FT-938 gali važiuoti į priekį ir atgal su 3 greičiais, 3 greičiais į priekį ir 3 greičiais atgal, dešinėn ir kairėn. Automobilis yra aprūpintas nuotoliniu valdymu 2,4 GHz, kurio pagalba galite valdyti vaiko važiavimo kryptį ir saugumą. Tarp nuotolinio valdymo funkcijų taip pat yra saugumo mygtukas Stop, kurio dėka tėvai bet kada gali sustabdyti automobilį, o automobilyje išsijungia visos funkcijos.
Elektrinis automobilis FT-938 4x4 lengvai įveikia nelygius, tvirtus ir netvirtus paviršius bei švelnius kalnelius, dėka putų Eva ratų. Be to, automobilis yra aprūpintas LED apšvietimu, saugos diržais, šoninėmis veidrodėmis ir garso signalais. Automobilį FT-938 galima sujungti su bluetooth įrenginiu. Galite klausytis savo mėgstamos stoties FM radijuje.
Išskirtinis automobilis teiks džiaugsmą tiek vaikui, tiek tėvams. Didžiuojasi galingu elektriniu varikliu 4 x 45 W ir galinga 12V 7Ah baterija. Elektrinis automobilis tinka vaikams nuo 3 iki 5 metų.
Nuotolinio valdymo pultas:
- 3 greičiai
- Važiavimas į priekį, atgal, kairėn, dešinėn
- saugumo sustabdymo mygtukas
Techniniai parametrai elektrinio automobilio FT-938 4x4:
- variklis 4 x 45W
- baterija 12V 7Ah
- 3 greičiai
- automobilio matmenys 128cm x 73cm x 80cm
- greitis 5 km/h
- svoris 18 kg
- maksimali apkrova iki 30 kg
- įkrovimo laikas 8 valandos
- važiavimo laikas 1 valanda
- automatinis stabdis, kai paspaudžiamas akseleratoriaus pedalas, saugos mygtukas Stop
Įranga elektrinio transporto priemonės:
- saugos diržai
- durų atidarymas
- minkštas ekologiškos odos sėdynė
- nuotolinio valdymo pultas 2,4G
- priekiniai LED žibintai
- melodijos signalizacijos ant vairo, FM radijas, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905679070208 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Určení: | Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 128 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 18 kg |
| Lakuotas: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
