Elektrinis automobilis Farmer Truck 4x200W juodas
Kód: L-12470Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Farmer Truck turi keturis variklius, kurių galia yra 200W, tai reiškia, kad automobilis turi 4x4 paviršių. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir sėdynė, aptrauktas ekologiška oda. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB, Bluetooth ir radiju. Maksimalus automobilio svoris yra 60 kg. Automobilis turi priekinį LED apšvietimą.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuriame galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo automobilį. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Be to, saugumą užtikrina saugos diržai.
- Pakuotėje yra baterijos ir įkroviklis.
Techniniai parametrai:
- Baterija: 2x12V 7Ah
- Variklis: 4x200W
- Galia: 800W
- Greitis: 6 - 9 km/h
- Važiuojamo laiko trukmė: Iki 90 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Greitklių skaičius: 3
Savybės:
- Odinė sėdynė
- Saugos diržai
- Priekiniai šviečiantys efektai
- nuotolinis valdymas
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Muzikos pultas su MP3, Bluetooth ir USB
- Integruotos melodijos
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 150 x 79 x 72 cm
- Pakuotė: 149 x 63 x 42 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905214975548 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | Ūkininko sunkvežimis |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 31 cm |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 150 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 26 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 149 x 63 x 42 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 7, 8, 6, 9 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 77 cm |
| Sėdynės plotis: | 52 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 73 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
