Elektrinis automobilis Extreme Sport 4x4 su kintamu dydžiu raudonas
Kód: R-PA.SX2539.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Extreme Sport su keturiais varikliais viso 960W privalo būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas akumuliatoriumi su talpa 12V7Ah x2. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 60 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su MP3, Bluetooth, USB, AUX, radiju ir SD kortelės įvestimi.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį. Sėdynė yra padengta ekologine oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 2x12V/7Ah
- Variklis: priekinis 2x200W, galinis 2x280W
- Galia: 960W
- Krovumas: 60 kg
- Svoris: 37,2 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės matmenys:
- Voziklis: nuo 114 cm iki 128 cm x 86 x 88 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 25 x 20 x 25 cm
- Ratai: 40 x 14 cm
- Pakuotė: 118 x 72 x 49 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Apšvietimas viršutinės juostos
- Muzikos pultas su USB, radiju, MP3, AUX, Bluetooth, SD
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Variklio užvedimo garsas
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
Pakuotėje yra baterija, nuotolinio valdymo pultas ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864985306 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V7Ah x 2 |
| variklis: | 2x200W, 2x280W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Įranga: | Nuotolinis valdymas, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | nuo 114 cm iki 128 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešlė, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 37,2 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 118 x 72 x 49 cm |
| SD kortelė: | Taip |
| Plotis: | 63 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 960W |
| Aukštis: | 70 cm |
| Garantija: | 2 metai |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
