Elektrinis automobilis Buggy UTV-MX 2000N 4x4 mėlynas
Kód: R-PA.XMX-603B.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas automobilis Buggy UTV-MX 2000N atvyksta ant minkštų putų EVA ratų, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių tipų reljefo. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje iš ekologiškos odos ir dėl saugumo pasirūpins saugos diržai.
Tarp gausaus komplektacijos yra priekiniai ir galiniai LED žibintai ir muzikos pultas su radiju ir MP3, USB, AUX bei SD įvestimis. Automobilis turi iš anksto įrašytas melodijas ir signalą.
Elektrinis automobilis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Nuotolinio valdymo pultas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x75W
- Baterija: 2x12V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- Važiavimas į priekį/atgal
- Automobilio matmenys: 120 x 85 x 80 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Ratai: 33 x 15 cm
- Sėdynė: 50 x 17 x 33 cm
- Kufras: 45 x 15 cm
- Svoris: 31 kg
- Maksimalus svoris: 50 kg
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Priekiniai, galiniai ir viršutiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB įvestis, MP3, SD, AUX, Radijas
- Klaksonas ant vairo
- iš anksto įrašytos melodijos
- Durų atidarymas
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Raktų užvedimas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864942699 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| variklis: | 4x75W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 33 cm |
| Įranga: | nuotolinis valdymas, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 120 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 31 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 124 x 92 x 43 cm |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 85 cm |
| Sėdynės plotis: | 50 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 300W |
| Aukštis: | 80 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
