Elektrinis automobilis Buggy Clash 4x4 raudonas
Kód: R-PA.SX1928.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis buggy automobilis yra skirtas vaikams, kurių svoris iki 30 kg. Jis turi garso ir šviesos efektus. Nuotolinio valdymo pultas turi saugumo mygtuką Stop automobilio sustabdymui. Dėl keturių ratų pavaro galite įveikti mažesnius kalnus ar nesutvirtintą reljefą.
Įranga:
- Putų Eva ratai
- Odinė sėdynė
- Penkiašalis sėdynės reguliavimas
- 2 x priekiniai amortizatoriai, 2 x galiniai amortizatoriai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Šviesų jungiklis
- Muzikos pultas: MP3, SD, USB, Mini Jack
- FM radijas, Bluetooth
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Baterijos 2x12V / 7Ah
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Transporto priemonės svoris 36 kg
- maksimalus svoris 30 kg
Išmatavimai:
- Kolos 40 x 15 cm
- Sėdynė 54 x 23 x 32 cm
- Transporto priemonė 148,5 x 83,5 x 45 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX1928.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 40 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 148,5 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 36 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 148,5 x 83,5 x 45 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 95 cm |
| Sėdynės plotis: | 54 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 84 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
