Elektrinis automobilis Buggy Can-Am Maverick 24V 4x200W oranžinis
Kód: R-PA.DK-CA003.POMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Buggy su galingais varikliais, kurių bendra galia yra 800W, turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas 24V 5Ah talpos baterija. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 30 kg. Važiuodamas vaikas tikrai bus sužavėtas muzikos pultu su MP3, Bluetooth, USB ir radiju.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį. Sėdynė yra padengta ekologine oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 5Ah
- Variklis: 4x200W
- Galia: 800W
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 19 kg
- Važiuojamo laiko trukmė: Iki 90 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Transporto priemonės matmenys: 110 x 72 x 65 cm
- Sėdynė: 42 x 21 x 25 cm
- Ratai: 30 x 12 cm
- Mygtukas, skirtas perjungti iš 2 į 4 varomųjų ratų
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, radiju, MP3, AUX ir Bluetooth
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864940749 |
| Spalva: | oranžinė |
| baterija: | 24V 5Ah |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 110 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 118 x 61,5 x 33 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 72 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 65 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
