Elektrinis automobilis Buggy ATV RACING UTV2000 keturių vietų baltas
Kód: R-PA.A033.LIION.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Buggy su keturiais galingais varikliais, kurių bendra galia 600W, turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas akumuliatoriumi, kurio talpa yra 24V 15.6Ah (LI-jonų). Maksimalus transporto priemonės svoris yra 120 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su MP3, Bluetooth, USB ir iš anksto įrašytomis melodijomis.
Sėdynė yra padengta ekologiška oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 15.6Ah (LI-jon)
- Variklis: 4x150W
- Galia: 600W
- Važiavimas į priekį, atgal
- Dvi važiavimo greičiai
- Krovumas: 120 kg
- Svoris: 76 kg
- Transporto priemonės matmenys: 192 x 100 x 79 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Viena sėdynė: 29 x 26 x 32 cm
- Ratai: 38 x 12 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, AUX, MP3 ir Bluetooth
- Pučiamosios padangos
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
- Raktų užvedimas
- Baterijos įkrovimo indikatorius
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864942279 |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| baterija: | 24V 15,6Ah (LI-ion) |
| variklis: | 4x150W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Keturiems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 192 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 10, 11, 12, 13, 14 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 76 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Keturių vietų |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 120 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 187 x 92 x 51 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 100 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 600W |
| Aukštis: | 79 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
