Elektrinis BMW M5 automobilis, sidabrinis, lakuotas, su vairavimo strypu
Kód: L-9586Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis BMW M5 su vairavimo strypu atvyksta ant putplasčio EVA ratų, kurie yra tylūs ir važiuojant netrikdo. Automobilis su lakuota kėbulu turi patogią sėdynę iš minkštos ekologiškos odos su saugos diržais. Kelyje apšviesite priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Automobilis yra aprūpintas nuotolinio valdymo pultu 2,4 GHz, kuris turi mygtukus važiavimui visomis kryptimis ir saugumo mygtuką STOP, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Važinėjimą tikrai pagyvins muzika, kurią galima paleisti naudojant muzikos panelį su MP3 ir USB įvestimi.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- automatinė pavarų dėžė
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 174 x 74 x 108 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 28 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB
- Melodija ir signalas ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204755788 |
| Spalva: | Sidabrinė |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | AIKO |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 174 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 30 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 127 x 64 x 37 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 108 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 74 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
