Elektrinis automobilis Bentley Mulsanne raudonas lakuotas
Kód: L-10549Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas licencijuotas Bentley Mulsanne automobilis su turtinga įranga ir novatorišku dizainu. Jis turi EVA putų ratus, kurie yra tylūs ir važiuojant netrikdo.
Automobilio vidus yra aprūpintas MP3, USB, SD įėjimais, ir melodijų mygtukais. Kelyje apšviesite priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis ir saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- greitis 3-5 km/h
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Veikimo laikas iki 1 valandos
- Transporto priemonės matmenys: 120 cm x 71 cm x 48 cm
- Pakuotės matmenys 121 cm x 60 cm x 34 cm
- Transporto priemonės svoris: 19 kg
- Pakuotės svoris 23 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB, SD
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Atidaromos durys
- Saugos diržai
- minkšta sėdynė iš eko odos
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5904665993828 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Bentley |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 23,7 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry: | 120 cm x 71 cm x 48 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
