Elektrinis automobilis Audi Spyder R8 LIFT STRONG 24V baltas
Kód: R-PA.A3000.STRONG.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Licencijuotas elektrinis automobilis Audi Spyder R8 su galingu 200W 24V bešepetėlių varikliu turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas 24V 14Ah talpos baterija. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 100 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su MP3, Bluetooth, AUX ir USB.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 14Ah
- Variklis: 200W
- Bezkartis variklis
- Dvi greičiai
- Krovumas: 100 kg
- Svoris: 73 kg
- Transporto priemonės matmenys: 175 x 105 x 65 cm
- Sėdynė: (2x) 33 x 27 x 34 cm
- Ratai: 31 x 11 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, MP3, AUX ir Bluetooth
- Iš anksto įrašytos melodijos, variklio užvedimo garsas
- Pučiamosios padangos
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
- Baterijos įkrovimo indikatorius
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864944396 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 24V 14Ah |
| Modelis: | R8 Spyder |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 175 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 73 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 176 x 97 x 54 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 105 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 200W |
| Aukštis: | 65 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
