Medinis krokodilas ant ratukų
Kód: L-7243Související produkty
Detailní popis produktu
Mielas šypsantis krokodilas seks vaiką, kur jis eitų, tereikia laikyti virvutę. Medinis krokodilas ant ratukų yra puiki žaislas vaikams nuo mažens. Padeda vaikui žengti pirmuosius žingsnius ir skatina aktyvumą. Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medienos, todėl yra atsparus pažeidimams. Medinis krokodilas nudažytas netoksiškais dažais, kurie yra saugūs vaikams.
Žaislas skatina judėjimo gebėjimus, motoriką, kognityvinius gebėjimus ir vikrumą. Žalias krokodilas ant virvutės charakteringai lenkiasi, kas suteikia pramogai įvairovės.
Išmatavimai:
- Krokodilas: 18,5 cm x 10,5 cm x 10 cm
- Virvės ilgis: 65 cm
- Pakuotė: 30 cm x 12 cm x 11 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Medinės motorinės žaislai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912666974 |
| Spalva: | geltona, Žalia |
| Medžiaga: | medis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 18,5 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Gyvūno tipas: | Krokodilas |
| Rozměry balení: | 30 x 12 x 11 cm |
| Plotis: | 10,5 cm |
| Aukštis: | 10 cm |
| Montesorri tipas: | Motoriniai |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
