Medinis lėlių namelis su liftu ir baldais
Kód: E-W08125Související produkty
Detailní popis produktu
Dortų rezidencija be abejo bus geriausia dovana, kurią galite padovanoti savo vaikui. Medinis namelis pagamintas ryškiomis patraukliomis spalvomis su gražiomis iliustracijomis. Kiekviename aukšte namelis turi erdvius kambarius. Lėlių namelis susideda iš pirmo, antro ir trečio aukšto, be to, jis yra įrengtas judančia liftu.
Namas supakuotas specialiai sustiprintoje transportavimo dėžėje, visi namo elementai tinkamai pritvirtinti, kad transportavimo metu nesugadintų.
- Tinka vaikams nuo 3 metų
- Pakuotės matmenys: 76 x 47 x 10,5 cm
- Svoris: 13,5 kg
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mediniai lėlių nameliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903089060772 |
| Spalva: | Mėlyna, Růžová |
| Medžiaga: | medis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 70 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Maks. lėlės aukštis: | 27 cm |
| Pakuotės turinys: | Baldai, Namas |
| Priedai: | Baldai, kėdė, Spinta, vanna, lova, Sofa, Stůl, Laiptai |
| Rozměry balení: | 76 x 47 x 10,5 cm |
| Plotis: | 29 cm |
| Lėlių namelio tipas: | XXL |
| Aukštis: | 108 cm |
| Aukštis lygio: | 29 cm, 40 cm |
| Aukštų skaičius: | 3 |
| Kambarys: | Vonios kambarys, Miegamasis, Virtuvė, Svetainė, Balkonas |
| Lėlių priedų tipas: | Namas |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
ECOTOYS je oblíbená evropská značka zaměřená na kvalitní dřevěné hračky, které spojují tradiční přírodní materiály, moderní design a vzdělávací hodnotu. Jejím posláním je podporovat přirozený rozvoj dětí prostřednictvím her, které rozvíjejí kreativitu, motoriku, logické myšlení i fantazii.
V nabídce ECOTOYS najdete široký výběr produktů – od dřevěných domečků pro panenky, kuchyněk, jezdítek a tahacích hraček, až po vzdělávací stavebnice, nábytek do dětských pokojíčků a další doplňky, které dělají z každého dne dětské hry radostnou a obohacující zkušenost.
Každý produkt je vyráběn s důrazem na bezpečnost, kvalitu a dlouhou životnost, a splňuje přísné evropské normy. Díky pečlivému zpracování, krásnému designu a smysluplné funkčnosti si ECOTOYS získal důvěru rodičů po celé Evropě.
Pokud hledáte hračky, které nejen zabaví, ale i rozvíjejí dovednosti a podporují zdravý růst dítěte, ECOTOYS je značka, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | 62-080 Sady ul. Logistyczna 31, Tarnowo Podgórne |
| E-mail : | sklep@ecotoys.eu |
