Medinė automobilių trasa su priedais
Kód: L-5314Související produkty
Detailní popis produktu
Medinė automobilių trasa su priedais pasiekia 110 cm dydį ir apima 78 statybinius elementus, būdingus visam miestui. Dėl daugybės papildomų elementų žaislas užtikrina ilgalaikį ir įdomų pramogavimą. Rinkinyje mažylis ras dekoratyvinius priedus, tokius kaip medžiai, kelio ženklai, figūrėlės ir pastatai. Esame įsitikinę, kad šis ikoniškas žaislas niekada neišeis iš mados!
Statyba medinio automobilių trasos yra labai paprasta, be to, ji yra tvirta ir atspari net ir dažnai naudojant. Rinkinys skirtas visiems vaikams nuo 3 metų. Žaislas pagamintas iš natūralaus kietojo medžiagos, kuri užtikrina saugų žaidimą. Konstruktorius skatina vaiko intelektą, vaizduotę ir akių bei rankų koordinaciją.
Medinės žaislai yra labai tvirti ir stiprūs. Daugeliu atvejų, kai jie nukrenta arba yra numetami, medis lieka nepažeistas. Jis yra ekstremaliai atsparus ir labai lengvai valomas. Šiek tiek drėgmės jiems nepakenks labiau nei smėlis smėlio dėžėje. Medis taip pat yra labai atsparus. Skirtingai nuo plastiko, naudojant jokios atskiros dalys nesulūžta. Tokiu būdu mažyliai gali prie jo prieiti tinkamai, o žaidimo vertė išlieka ilgą laiką. Medinės žaislai yra perduodami mažesniems broliams ir seserims ir gali būti naudojami net per kartas.
Medinė automobilių trasa su priedais apima:
- 20 atskirų trasos dalių įvairių formų ir ilgių
- 5 automobiliukų
- 4 medžius
- 3 figūrėles
- 6 kelio ženklų
- 2 užtvarų
- 7 pastatų
- degalinė
- tiltas
Medinės automobilių trasos matmenys: 110 cm x 20 cm x 67 cm
Pakuotės matmenys: 41 cm x 23 cm x 13 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mediniai automobilių trasos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 59008275991267 |
| Spalva: | geltona, Žalia, Mėlyna |
| Medžiaga: | medis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 110 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Svoris: | 1,6 kg |
| Priedai: | mašinėlės |
| Rozměry balení: | 41 x 23 x 13 cm |
| Plotis: | 20 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Mažiesiems |
| Aukštis: | 13 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
