Lėlių namelis su baldais Country House rožinis F611
Kód: R-ZDZ.F611Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų lėlių namelis, leidžiantis sukurti savo unikalų namą savo mylimoms lėlėms. Didelis rinkinys turi modernų dizainą ir turtingą interjero įrangą, kuri tikrai patiks kiekvienai jaunai damai, norinčiai sukurti savo svajonių namus. Kiekvieną kambarį galima sutvarkyti pagal savo pageidavimus.
Yra daug nuostabiai spalvoto baldų ir aksesuarų, tokių kaip:
- sofa
- 3 kėdės
- stalas
- virtuvės kampas su atidaromu šaldytuvu
- vonia ir kriauklė
2 lovos
- židinys ir televizorius
Be to, 4 figūrėlės: mama, tėtis, vaikas ir šuo
Žaislas turi rankeną ant stogo, leidžiančią jums perkelti rinkinį bet kur.
Rinkinys apima stilingus baldus ir įvairius priedus, kurie tikrai pagyvins jūsų buto išvaizdą.
Namas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos.
Pakuotės matmenys: 27x25,5x17,5 cm
Sukrauto namo matmenys: 28x18x17 cm
Išskleisto namo matmenys: 28x38x17 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlių nameliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.F611 |
| Spalva: | Růžová |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 28 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Pakuotės turinys: | Baldai, lėlės, Namas |
| Priedai: | Baldai, kėdė, vanna, praustuvas, lova, Sofa, Stůl, Televizorius, Kaminas, virtuvės komplektas |
| Rozměry balení: | 27 x 25,5 x 17,5 cm |
| Plotis: | 28 cm |
| Lėlių namelio tipas: | Išskleidžiamas, Mažas, Nešiojamas |
| Aukštis: | 17 cm |
| Aukštų skaičius: | 2 |
| Kambarys: | Vonios kambarys, Miegamasis, Virtuvė, Svetainė, Valgomasis |
| Lėlių priedų tipas: | Namas |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
