Dinozauras Velociraptor su garso ir šviesos efektais žalias
Kód: L-4553Související produkty
Detailní popis produktu
Žaislas yra puiki dinozaurų, gyvenusių prieš milijonus metų, imitacija. Paspaudus mygtuką, dinozauras pradeda vaikščioti. Žaidimą lydi garsiniai ir šviesos efektai. Vaikas puikiai praleis laiką ir išmoks naujų dalykų.
Dinozauras Velociraptor su garso ir šviesos efektais žalias
- matmenys 50 x 27 x 11 cm
- reikalingos baterijos 3 x "AA"
- pakuotė 37 x 30,5 x 12 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Figūrėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818911271971 |
| Spalva: | Žalia |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 50 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Gyvūno tipas: | Dinozauras |
| Svoris: | 0,78 kg |
| Motyvas: | Dinozaurai |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA |
| Plotis: | 11 cm |
| Tipas: | Dinozauro figūrėlė |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 27 cm |
| Dinozaurų tipas: | Velociraptorius |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
