Dinozauras Triceratops su garso ir šviesos efektais rudas
Kód: L-6638Související produkty
Detailní popis produktu
Dinozauras Triceratops yra nuostabi senovinių dinozaurų imitacija, gyvenusių prieš milijonus metų. Paspaudus mygtuką, dinozauras pradeda vaikščioti, judinti žandikaulį, o jo akys pasidaro raudonos.
Dinozauras Triceratops su baterijomis:
- dinozauro matmenys 26 x 12,5 x 7,5 cm
- pakuotė 20,5 x 12,5 x 7,5 cm
- Reikalingos baterijos 3 x AAA
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Figūrėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912742753 |
| Spalva: | Ruda |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 26 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Gyvūno tipas: | Dinozauras |
| Svoris: | 1,5 kg |
| Motyvas: | Dinozaurai |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AAA |
| Plotis: | 7,5 cm |
| Tipas: | Dinozauro figūrėlė |
| Aukštis: | 12,5 cm |
| Dinozaurų tipas: | Triceratops |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
