Vaikų medicinos vežimėlis EKG ir RTG su priedais
Kód: R-ZDZ.YY6024Související produkty
Detailní popis produktu
Medicinos vežimėlis su garso ir šviesos efektais pradžiugins visus vaikus, kurie nori tapti gydytojais. Dėl šio vežimėlio jūsų vaikas galės atidaryti savo nuosavą kabinetą. Pakuotėje yra daugybė priedų, tokių kaip stetoskopas, kraujospūdžio matuoklis, termometras ir daugelis kitų.
Savybės:
- Garso efektai - EKG ir rentgeno monitorius
- Švytinčios efektai - stetoskopas, dantų veidrodėlis, kraujospūdžio matuoklis
- Keičiami monitoriaus vaizdai
- Patogi rankena
- Trys ratai
- Saugojimo lentynos
Pakuotės turinys:
- Medicinos vežimėlis
- EKG ir rentgeno monitorius
- Rentgeno nuotraukos - koja, dubuo, plaučiai ir ranka
- stetoskopas
- kraujospūdžio matuoklis
- Dantų veidrodėlis
- Diagnostinė sviesos lempa
- Ultragarso jutiklis
- termometras
- Neurologinis plaktukas
- Skalpeliu
- 2 x Žirklės
- pincetas
- injekcija
- Vaistų talpyklos maketas
- Širdies ritmo monitorius
IŠMATAVIMAI:
- Medicinos vežimėlio aukštis: 85,5 cm
- Medicinos vežimėlio su rankena aukštis: 112 cm
- Medicinos vežimėlio plotis: 43 cm
- Medicinos vežimėlio gylis: 30 cm
- RTG/EKG monitorius: 20 x 13 cm
- Stetoskopo ilgis: 56 cm
- Tlakomatis: 42 x 22 cm
- Dantų veidrodėlis: 13 x 3 cm
- Žibintuvėlis: 10 cm x 4 cm
- Ultragarso jutiklis: 10 x 4 cm
- Termometras: 10 x 4 cm
- Injekcija: 10 x 4 cm
- Neurologinis plaktukas: 11 x 7 cm
- Skalpelis: 10 x 2 cm
- Žirklės: 12 x 6 cm
- Pincetas: 13 x 7,5 cm
- Vaistų talpyklos maketas: 5,5 x 3,5 cm
- Širdies ritmo monitorius: 4 x 2,5 cm
- Pakuotė: 48 x 41 x 12 cm
Maitinimas:
- Medicinos vežimėlis - 2 x AA baterijos (nėra komplekte)
- Stetoskopas - 2 x AG13 / LR44 (įtrauktas į pakuotę)
- Dantų veidrodėlis - 2 x AG13 / LR44 (pridedama prie pakuotės)
- Ultragarso jutiklis - 2 x AG13 / LR44 (pridedama prie pakuotės)
- Diagnostika su baterijomis - 2 x AG13 / LR44 (įtrauktos į pakuotę)
- Termometras - 3 x AG13 / LR44 (įtrauktas į pakuotę)
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gydytojai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.YY6024 |
| Spalva: | Bílá, Červená, geltona, Mėlyna |
| baterija: | 2 x AA, 11 x AG13 |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Gylis: | 30 cm |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Rozměry balení: | 48 x 41 x 12 cm |
| Plotis: | 43 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai, Su saugojimo erdve |
| Aukštis: | 85 cm |
| Rankenos aukštis: | 112 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
