Vaikiškas žaidimų palapinė su 50 spalvotų kamuoliukų raudona
Kód: MT1165Související produkty
Detailní popis produktu
Linksmas vaikų palapinė su spalvingomis taškeliais pavers kambarį ar sodą žaisminga prieglobsčiu. Dėl skaidrių sienų tėvai visada mato, kas vyksta, kol vaikai mėgaujasi savo fantazijos kupina erdve. Pakuotėje yra 50 kamuoliukų.
Specifikacija:
- Palapinės matmenys: 90 × 70 × 70 cm
- Pakuotės matmenys: 42 × 33 × 17 cm
- Spalvotas motyvas: taškeliai
- Tinka: vaikams nuo 3 metų
- Lengvas surinkimas ir išardymas dėl elastingos konstrukcijos
Pakuotės turinys:
- palapinė
- 50 kamuoliukų
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų palapinės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724007555 |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 70 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Pakuotės turinys: | 50 kamuoliukų |
| Rozměry balení: | 42 x 33 x 17 cm |
| Šírka: | 70 cm |
| Aukštis: | 90 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
