Vaikiškas teleskopas su stovu 60x priartinimu
Kód: MT1253Související produkty
Detailní popis produktu
Atraskite naktinės dangaus paslaptis su vaikų teleskopu, kuris siūlo iki 60× priartinimą. Dėl kokybiškų optinių lęšių galima stebėti mėnulį, žvaigždes ir tolimus objektus. Stabilus trikojis užtikrina patogų ir tikslų stebėjimą, o kompaktiški matmenys daro teleskopą idealia priemone mažiems tyrinėtojams nuo 8 metų.
SPECIFIKACIJA:
- Didinimas: 60×
- Teleskopo aukštis: 43 cm
- Stativo matmenys: 39 × 24 cm
- Pakuotės matmenys: 42,2 × 20,9 × 8,6 cm
- Tinka nuo: 8 metų
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški teleskopai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724008439 |
| Spalva: | Černá, oranžinė |
| Medžiaga: | Plast, Aliuminis |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 8+ |
| Ilgis: | 39 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 |
| Rozměry balení: | 42,2 x 20,9 x 8,6 cm |
| Plotis: | 24 cm |
| Aukštis: | 43 cm |
| Didinimas: | 60 x |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
