Vaikiški interaktyvūs žali klavišai
Kód: L-8473Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiški interaktyvūs klavišai skatina vaiko vystymąsi nuo ankstyvo amžiaus. Klavišai padės vaikams lavinti klausą ir išmokys juos atpažinti spalvas ir skaičius.
Ant klaviatūros yra aštuonios klavišai, kurie paspaudus skleidžia garsą. Grojant melodijai, užsidega klavišas, kuris yra aktyvuotas. Virš klavišų yra aštuoni cimbalai, kuriais vaikas gali groti lazdele ir sukelti garsą . Gitara ant panelio turi mygtuką melodijai keisti. Kitoje pusėje yra 3 mygtukai, kurie paspaudus įjungia melodijas, dainas ir plojimus.
- Tinka vaikams nuo 18 mėnesių.
Išmatavimai:
- Klaviatūra: 39 x 20 x 8 cm
- Pakuotė: 44,5 x 25 x 10,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interaktyvios žaislai mažiausiems |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802458626 |
| Spalva: | Žalia |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 39 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Rozměry balení: | 44,5 x 25 x 10,5 cm |
| Plotis: | 20 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 8 cm |
| Muzikos instrumento tipas: | klaviatūra |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
