Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy UTV-MX 4x4 Spider lakuotas mėlynas
Kód: L-7770Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy UTV-MX atvyksta su keturiais galingais elektriniais varikliais 60W ir plačiais Eva ratais, todėl be abejonės įveiks įvairius reljefus. Automobilio apkrova yra iki 50 kg, todėl jame gali sėdėti net du vaikai.
Interjero automobilio įranga yra aprūpinta muzikos pultu su MP3, Bluetooth ir SD įvestimi. Vairuotojas sėdės patogioje minkštos ekologiškos odos kėdėje su saugos diržais.
Vaikas gali vairuoti transporto priemonę visiškai savarankiškai - ji valdoma labai paprastai naudojant akseleratoriaus pedalą. Nuleidus koją nuo pedalo, automobilis automatiškai sklandžiai sustoja. Važiuojamąją kryptį gali reguliuoti tėvai nuotoliniu pulteliu. Naudodamiesi pulteliu, jie gali keisti važiavimo kryptį, reguliuoti greitį ir, esant pavojui, paspausti saugos mygtuką Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
Nuotolinio valdymo funkcija:
- Važiavimas kairėn, dešinėn, į priekį, atgal
- saugumo sustabdymo mygtukas
- 3 pakopų greičio reguliavimas
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x60W
- Akumuliatorius 24V 7Ah
- automatinė pavarų dėžė
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 142 x 92 x 86 cm
- greitis 3-8 km/h
- Transporto priemonės svoris 34 kg
- Maksimalus svoris 50 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 pakopų greičio reguliavimas nuotoliniame valdyme
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: SD, MP3 įvestis
- Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802453614 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x60W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 142 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 34 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 140 x 70 x 34 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 92 cm |
| Sėdynės plotis: | 56 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 240W |
| Aukštis: | 86 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
