Vaikiškas elektrinis automobilis Range Rover SUV DK RR998 juodas
Kód: L-15827Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis licencijuotos kompanijos Range Rover. Automobilis yra skirtas visiems vaikams, kurių svoris iki 35 kg. Jis turi du elektrinius variklius 240W ir kartu su EVA ratais gali įveikti įvairias paviršių rūšis. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje iš minkštos ekologiškos odos.
Automobilio įrangoje yra priekiniai ir galiniai LED žibintai, muzikos pultas su USB, TF PORT, BLUETOOTH, MP3. Automobilis turi automatinio stabdymo funkciją, kuri aktyvuojama iš karto po to, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Automobilis yra tinkamo dydžio vaikams nuo 3 iki 8 metų.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x240W
- Akumuliatorius 24V 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 131 cm x 81 cm x 60 cm
- greitis 3-8 km/h
- maksimalus svoris 35 kg
- Transporto priemonės svoris: 26 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Pakuotės dydis 134 cm x 72 cm x 37,5 cm
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz: 3 pakopų greičio reguliavimas nuotoliniame valdyme
- FM radijas
- Keturių ratų pakaba
- TF prievadas
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, Bluetooth, MP3 įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905679073636 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Variklio galia: | 480W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
