Vaikiškas elektrinis automobilis Lamborghini Aventador SX2028 žalias
Kód: L-8284Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis Lamborghini automobilis yra miniatiūrinė nuostabaus automobilio versija, turinti originalią licenciją iš automobilininkų kompanijos Lamborghini. Dėl to transporto priemonės konstrukcija buvo pagaminta tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, be to, papuošta charakteringu logotipu. Elektrinis Lamborghini Aventador yra motorinės ir sportinio meno derinys. Išpildykite savo vaiko svajonę įsigydami Elektrinį Lamborghini, kuris traukia visų praeivių dėmesį.
Vaikų Lamborghini automobilio dizainas pirmiausia išsiskiria novatorišku durų atidarymo būdu į viršų, daugybe reljefų, kurie sukuria dinamikos įspūdį, ir dinamiškai atrodančiais galiniais žibintais. Tai tik keletas patrauklios kėbulo viršūnių. Sportinis automobilio dizainas, derinamas su šiek tiek nusileidžiančia stogo linija, išskiria modelį Lamborghini Aventador iš kitų išskirtinių automobilių.
Vienas dalykas, kurio negalima ignoruoti, yra automobilio galingumo ir variklio komponentai. Techniniai duomenys elektrinio automobilio Lamborghini kalba patys už save - automobilis aprūpintas 2 x 45W varikliu, 12V 7Ah baterija ir trijų pakopų pavarų dėže. Automobilio naudojimas yra labai paprastas - tereikia įjungti jungiklį, kuris bus lydimas variklio garsų, tada paspauskite akseleratoriaus pedalą ir atsargiai važiuokite. Taip pat galite naudoti antrą variantą - komplekte yra patikimas 2.4G nuotolinio valdymo pultas.
Transporto priemonė yra labai saugi - tai patvirtina saugos diržai ir nuotolinio valdymo pultas su avariniu stabdymo funkcija. Elektrinis automobilis skirtas vaikams nuo 3 metų, tačiau su tėvų pagalba jį gali naudoti ir jaunesni vairuotojai.
Techniniai parametrai elektrinio automobilio:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V7Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys: 135 cm x 80,7 cm x 51,5 cm
- Pakuotės dydis: 136 cm x 76 cm x 38 cm
- Greitis: 3-8 km/h 10-15 km/h
- Svoris: 28 kg
- Maks. apkrova: 60 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: 1-2 valandos
- Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, Skubus sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Įranga elektrinio automobilio:
- Saugos diržai:
- Durų atidarymas: ✓
- Raktai: ✕
- Sėdynė: Minkšta ekologiška oda
- Ratai: Minkšta EVA
- Nuotolinis valdymas: 2,4 G, 3 greičiai
- Šviesos: priekinės ir galinės LED
- Audio: USB, SD, MP3 įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802456622 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| SD kortelė: | Taip |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
