Vaikiškas elektrinis automobilis Bugatti Chiron mėlynas
Kód: R-PA.HL318.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis žinomos prekės ženklo Bugatti su dviem varikliais, kurių bendra galia 70W, negali trūkti jokioje vaikų garaže. Automobilis varomas akumuliatoriumi, kurio talpa 12V 7Ah. Maksimalus automobilio svoris yra 30 kg. Važiuodamas vaikas tikrai bus sužavėtas muzikos pultu su MP3, Bluetooth, USB ir iš anksto įrašytomis melodijomis.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį. Sėdynė yra padengta ekologine oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2x35W
- Galia: 70W
- Važiavimas į priekį, atgal
- Dvi važiavimo greičiai
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 17 kg
- Transporto priemonės matmenys: 118 x 71 x 46 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 32 x 19 x 26 cm
- Kolos: 22 x 8 cm
- Bagažo skyrius: 29 x 13 x 11 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, AUX, MP3 ir Bluetooth
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Variklio užvedimo garsas
- Putų Eva ratai
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
- Baterijos įkrovimo indikatorius
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864940947 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažesniems vaikams |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 118 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 120 x 60 x 33 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 71 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 46 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
