Vaikiškas elektrinis automobilis BLT-688 baltas
Kód: L-13562Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis BLT-688 turi du variklius su galia 45W, tai reiškia, kad automobilis turi 2x2 pavarą. Patogią kelionę užtikrina priekiniai putų EVA ratai. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su USB ir MP3 įvestimi. Automobilio keliamasis gebėjimas yra 30 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą ir atsidarančias duris.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
Techniniai parametrai:
- Variklis: 2x45 W
- Baterija: 12V 9 Ah
- Transporto priemonės matmenys: 112 x 68 x 50 cm
- Pakuotės matmenys: 115 x 57 x 33 cm
- - svoris: 18 kg
- Greitis: 2-8 km/h
- Maks. nkeliamumas: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važinėjimo trukmė: 1 valanda
- Stabdys: Automatinis, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas, avarinis sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Įranga:
- Saugos diržai: ✓
- Durų atidarymas: ✓
- Raktai: ✕
- Sėdynės: ekologiška oda
- Ratai: Minkštas EVA - priekiniai, plastikiniai - galiniai
- Nuotolinis valdymas: 2,4 GHz
- Šviesos: Priekiniai ir galiniai LED
- Garsas: USB, MP3
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905323218017 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 9Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 112 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA, Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 18 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 115 x 57 x 33 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 68 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 50 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
