Vaikiška mechanikų rinkinys - variklis su varžtais
Kód: R-ZWA.661-183Související produkty
Detailní popis produktu
Sukamo variklis leis vaikui lengviau sužinoti, kaip veikia vidaus degimo variklis, kas padės jam suprasti principą, pagal kurį transporto priemonės juda keliais. Žaislas pasižymi labai realistišku dizainu ir apdorojimu, akcentuojant mažiausias detales, naudojant sertifikuotas ir tvirtas medžiagas. Lydi nuostabūs šviečiantys ir garso efektai, imituojantys variklio veiklą.
- Rinkinys mažam mechanikui veikia su 2 AG13 baterijomis, kurios yra pakuotėje.
- Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų.
Pakuotės turinys:
- Didelis variklis, kurį galima išardyti
- Uždegimo raktas
- 2 uždegimo žvakės
- 2 uždegimo laidai
- kryžminis atsuktuvas
- Plokščias raktas
- Žiedinis raktas
- sraigtas
- Varžtai įsukti į variklį
Išmatavimai:
- Variklis: 25 x 26 x 7 cm
- Sukamojo atsuktuvo ilgis: 25 x 26 x 7 cm
- Raktas: 8 cm
- Pakuotė: 41,5 x 31,5 x 8 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kūrybiniai vaikai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZWA.661-183 |
| Spalva: | Červená, geltona, Šedá |
| baterija: | 2 x AG13 |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 25 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Svoris: | 2 kg |
| Plotis: | 8 cm |
| Įrankių tipas: | Suktuvas, Raktas |
| Aukštis: | 26 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
