Vaikiška įrankių rinkinys žaliame kuprinėje
Kód: R-ZWA.G232Související produkty
Detailní popis produktu
Įrankių kuprinė susideda iš didelio kiekio elementų, kurie tikrai suteiks kiekvienam mažam berniukui puikų malonumą. Žaidimas su pristatytu rinkiniu teigiamai paveiks vaiko vystymąsi - jo kūrybiškumą, loginį mąstymą ir rankinius įgūdžius. Kuprinė turi vieną pagrindinę užtrauktuko kišenę, išorines kišenes ir reguliuojamus diržus.
- Gręžtuvas veikia dviem 1,5 V AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
- Žaislas tinka vaikams nuo 3 metų.
Pakuotės turinys:
- Kuprinė
- Gręžtuvas
- plaktukas
- Čepai
- Suktuvas
- pjaustyklė
- Raktas
- Niveliavimo priemonė
- Kampinis matuoklis
- žnyplės
Dydis:
- Kuprinė: 30 x 28 x 9 cm
- Vikšrinė: 23 x 19,5 x 6 cm
- Pakuotė: 30 x 26 x 11 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški įrankiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZWA.G232 |
| Spalva: | Žalia, Šedá |
| baterija: | 2 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 30 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 1,2 kg |
| Pakuotės turinys: | Kuprinė |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 11 cm |
| Įrankių tipas: | Gręžtuvas, pjaustyklė, plaktukas, Suktuvas, Raktas, Niveliavimo priemonė |
| Aukštis: | 26 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
