Vaikiška medinė virtuvėlė su orkaitė ir šaldytuvu balta
Kód: J-ZA4135Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų virtuvėlė apima:
- Šaldytuvas
- kreida lenta
- Retro telefonas
- kriauklė
- Indukcinė viryklė su dviem degikliais, garsais ir šviesomis
- Kabliukai
- lentynos
- Užrakinta spinta
- orkaitė
- Uždaroma spintelė indams
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- - aukštis 99 cm
- Ilgis 91 cm
- Plotis 29 cm
- Darbo paviršiaus aukštis 51 cm
- Pakuotės matmenys 104 x 38 x 18 cm
- Svoris 21,5 kg
- Reikalingos baterijos 2 x 1,5V AAA (nėra komplekte)
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Medinės vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905258512280 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | medis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Darbo stalo aukštis: | 51 cm |
| Ilgis: | 91 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Reikalingos baterijos: | AAA |
| Priedai: | Mikrobangų krosnelė, Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, Šaldytuvas, orkaitė |
| Rozměry balení: | 104 x 38 x 18 cm |
| Plotis: | 29 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 99 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
