Bestway pripučiamas čiužinys su langeliu 188x71
Kód: J-43040 ROSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nuostabus Bestway pripučiamas plaukimo čiužinys yra ideali kompanija poilsiui vandenyje. Spalvingas čiužinys su permatomu langu užtikrins maksimalų malonumą atsipalaiduojant. Šis produktas vasariškose, gaiviose spalvose puikiai atrodys bet kurioje paplūdimyje. Čiužinys pagamintas iš PVC, o jo maksimalus svoris yra 90 kilogramų. Su 188 x 71 cm čiužinio ploto dydžiu be problemų tilps suaugęs asmuo.
Sugadintai pripučiamai plokštei, komplekte pridedame remonto pleistrą.
Matracas turi dvi oro kameras, kurios be to yra apsaugotos nuo oro nuotėkio.
Techniniai duomenys:
- čiužinio matmenys 188 x 71 cm
- vinilo sienelės storis 0,24 mm
- maksimalus vartotojo svoris apie 90 kg
Paplūdimio čiužinys yra lengvas ir praktiškas. Jis neužima daug vietos, todėl galite jį pasiimti su savimi bet kur.
Puikiai tinka pramogoms tiek baseine, tiek prie ežero ar jūros.
Čiužinys skirtas naudoti tik vandenyje, gylio, kuris leidžia vaikui jausti dugną, prižiūrint tėvams.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baseino priedai |
|---|---|
| EAN: | 5905258523057 |
| Spalva: | Růžová |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 27 cm |
| Rozměry balení: | 23 cm x 27 cm x 5 cm |
| Plotis: | 5 cm |
| Aukštis: | 23 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
